www.cvonline.hu

Rendszerszervező szakértő (Budapest)

  • A hirdetés 842 napja lejárt

A MÁV Zrt. Vagyonkezelési és gazdálkodási igazgatósága munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A szervezet üzleti folyamataihoz kapcsolódó informatikai (térinformatikai) feldolgozások; információs rendszerek előkészítése, szervezése, tervezése.
  • Az ingatlangazdálkodási feladatok térinformatikai megoldásokkal történő támogatása.
  • Az ingatlangazdálkodási szakterület által definiált informatikai rendszerek megfogalmazása, specifikálása, bevezetése, kiértékelése, felügyelete, oktatási anyagok készítése, igény szerinti oktatása.
  • Szakmai támogatási (HelpDesk) feladatok ellátása.
  • A rendszerben tárolt információk feldolgozásának szakmai támogatása, adatmentések folyamatának koordinálása.
  • Az ingatlangazdálkodást érintő informatikai fejlesztésekben, tesztelésekben való aktív részvétel; üzemeltetési feladatok ellátása.
  • Szakterületét érintő utasítások, rendelkezések, szabályzatok kidolgozásában, módosításában való közreműködés.

Követelmények:

  • Felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (mérnök informatikus, térinformatikus, gazdasági informatikus)
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (MS Word, MS Excel, Outlook)
  • Egy programozási nyelv ismerete
  • Térinformatikai ismeretek (Topobase, Autodesk, Map3D)
  • 3-5 év szakmai gyakorlat

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • a társaság működési folyamatainak, kapcsolatrendszerének ismerete

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2015. február 04.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő