www.cvonline.hu

Rendszerszervező modul munkatárs

  • A hirdetés 1268 napja lejárt

KLIK Fejlesztési Főosztály álláshirdetése

munkakör betöltésére

(KLIK/05/2022-12/2013)

Feladatkör:

  • Modul menedzselését végző szakmai csoport támogatása;
  • Komplex feladatok koordinálása, megfelelő priorizálása, projektek naprakész nyomon követése;
  • Modul lehetséges kockázatainak, problémáinak feltérképezése, értékelése; gyors és hatékony megoldásának proaktív kezelése;
  • Modul menedzsmentjéhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, adatgyűjtések és lekérdezések elvégzése;
  • Horizontális kapcsolattartás, hatékony információáramlás biztosítása a fejlesztőkkel, további modulokkal, projektmenedzsmenttel;
  • Informatikai fejlesztések előkészítésének és lebonyolításának felügyelete;
  • Közbeszerzési dokumentációk szakmai specifikációjának összeállítása;
  • Architektúrális tervezés felügyelete;
  • Üzleti és belső szervezeti igények elemzése, koncepció kidolgozása, javaslattétel előkészítése;
  • Rendszerszervezői feladatok ellátása modulon belül, szükség esetén a projekten belüli egyéb modulokban is;
  • A tevékenységhez közvetlenül és közvetetten kapcsolódó hazai és uniós jogszabályok, rendeletek, kézikönyvek, a KLIK belső utasításainak, rendelkezéseinek, eljárásrendjeinek pontos ismerete és megbízható alkalmazása (folyamatmenedzsment, humánerőforrás-gazdálkodás, ügyviteli folyamatok, információmenedzsment stb.).

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (főiskolai/egyetemi),
  • Minimum 5 év releváns munkatapasztalat (rendszerszervezés, folyamatszervezés, ügyvitelszervezés),
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Windows és MS Office),
  • Önálló munkavégzés, nagyfokú precizitás, tervezőkészség,
  • Problémamegoldó képesség, ütemes munkavégzés,
  • Terhelhetőség, megbízhatóság,
  • Jó kommunikációs készség (vertikális és horizontális kapcsolattartó képesség),
  • A tevékenységéhez közvetlenül és közvetetten kapcsolódó jogszabályok, rendeletek, eljárásrendek, kézikönyvek rendelkezéseinek pontos ismerete és biztonságos alkalmazása,
  • Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet.

Előny:

  • Vállalati információs rendszerek fejlesztésében való részvétel;
  • Folyamat-menedzsment tapasztalat;
  • Legalább 6 fős szervezeti egység irányításában, legalább 3 éves hazai és Európai Unió által finanszírozott projektek megvalósításában, közbeszerzési területen, informatikai fejlesztésekben, tervezésekben szerzett munkatapasztalat.

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • A munkavégzés helyszíne: Budapest
  • 2015.06.30.-ig határozott idejű munkavállalói jogviszony
  • A pályázat benyújtási határideje: 2014.02.05.
  • A jelentkezéshez küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát, bruttó bérigényét és kísérőlevelét az alábbi e-mail címre, a tárgyban kérjük, tűntesse fel: Rendszerszervező modul munkatárs (KLIK/05/2022-12/2013)
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű