www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.09.28.
Hirdetés azonosító: 1061648

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerõ-közvetítõ vállalat, mely magasan képzett erõforrásokat valamint kiszervezett
technológiai szolgáltatásokat nyújt különbözõ iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat hosszú távra, teljes munkaidőbe:

RENDSZERSZERVEZŐ (KF16-45)

Feladatok:
  • Banki üzleti folyamatok elemzése
  • Üzleti igény feldolgozás, tervezés illetve az ehhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Prezentációk készítése, tartása
  • Üzleti paraméterezés
  • Oktatás

Elvárások
  • Felsőfokú (közgazdasági, informatikai és/vagy pénzügyi) végzettség
  • Business analyst és/vagy rendszerszervezői gyakorlat
  • Funkcionális követelmények dokumentálása use case-ekkel
  • Analitikus gondolkodásmód, önállóság, proaktivitás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Szervezői feladatok önálló ellátása a teljes projekt életciklus során
  • Agilis projektekben szerzett tapasztalat
  • Utazásra, külföldi munkavégzésre való hajlandóság

Elõny
  • Modell vezérelt tervezési gyakorlat (minimum 2-3 év)
  • UML diagramok széleskörű ismerete, alkalmazása a tervezési folyamat során
  • Banki területen szerzett munkatapasztalat
  • Pénzügyi ismeretek
  • SQL nyelv ismerete
  • Tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Enterprise Architect felhasználói szintű ismerete
  • Microsoft Visio, SQL, XML ismerete

Amit kínálunk:
  • Lelkes, dinamikus, fiatal csapat
  • Kellemes munkakörnyezet a belváros szívében
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Folyamatos továbbképzési, valós fejlődési lehetőség
Kezdés: azonnal
Juttatás: versenyképes
Jogviszony: alkalmazotti teljes munkaidos
Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezzen online fényképes önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC