www.cvonline.hu

Rendszerszervező / IT Projektvezető

  • A hirdetés 1168 napja lejárt

Lechner Lajos Tudásközpont Nonprofit Kft.

keres

munkatársat

Főbb feladat az informatikai fejlesztések tervezése irányítása az alábbiak szerint:

  • Ügyfél oldali igényfelmérés, egyeztetés, pontosítás, üzleti elemzés készítése
  • Követelmény jegyzék, rendszer specifikáció, teljes IT (software és hardware) rendszerterv, műszaki koncepció kidolgozása az üzleti igényeknek megfelelően,
  • Projektekkel kapcsolatos belső egyeztetés a termékigazgatókkal, projekt vezetőkkel és a fejlesztést végző informatikusokkal, valamint rendszergazdákkal
  • Workflow-k megtervezése, kidolgozása
  • közreműködés a fejlesztett IT alkalmazások bevezetésben
  • Oktatások, prezentációk előkészítése, megtartása
  • projektekhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • Tesztelési feladatok tervezése, koordinálása

Szakmai elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Min. 3 éves business analyst és / vagy rendszerszervezői gyakorlat
  • széleskörű IT  technológiai ismeret
  • Adatbázis tervezési gyakorlat, SQL nyelv ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, proaktívitás
  • Jó dokumentálási, fogalmazási képesség
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására.
  • Pontos, igényes munkavégzés határidők betartásával

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Webes fejlesztési és/vagy térinformatikai tapasztalat
  • Postgres, Oracle környezetben szerzett tapasztalat
  • nyílt forráskódú technológiákban szerzett jártasság
  • térinformatikai (GIS) ismeretek
  • projektvezetési gyakorlat

Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

Napi munkaidő: rugalmas munkaidő

Az önéletrajzokat magyar nyelven, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével legkésőbb 2013. december 23 -ig az alábbi címre kérjük küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő