www.cvonline.hu
Rendszerszervező
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.11.15.
Jelentkezési határidő: 2016.11.26.
Hirdetés azonosító: 1076897
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi pénzügyi partnerünk számára keresünk több csoportba is új munkatársakat határozatlan idejű munkavégzésre az alábbi pozíciókba:

Feladatok

  • Üzleti specifikációk készítése, egyeztetése
  • Tesztelési feladatok koordinálása
  • A rendszerből lekérdezések, riportok, státuszok készítése
  • Szakmai kapcsolattartás külső fejlesztőkkel
  • Banki rendszerek fejlesztésében való részvétel, illetve a rendszerek informatikai támogatása (hibajavítás, adatkarbantartás)
  • Kapcsolattartás az üzleti és az IT területekkel
  • Help Desk munkájának támogatása, segítségnyújtás
  • Ügyletekkel kapcsolatban felmerülő esetleges problémák kezelése
  • Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 1-2 éves rendszerszervezői gyakorlat
  • MSSQL, ORACLE (PL/SQL), adatbázis ismeretek (adatbázis tervezés, kezelés, lekérdezés)
  • Projektvezetési, szoftver fejlesztési és tesztelési módszertanok ismerete
  • Előnyök

  • WEB technológiák és JAVA technológia ismerete
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Minősítési módszertanok és minősítő rendszerek ismerete
  • Agilis módszertanok ismerete
  • Amit ajánlunk

  • Karrierlehetőség
  • Emberközpontú, barátságos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió