Rendszerszervező (Dokumentumkezelés/Kockázatkezelés/Treasury)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.09.21.
Jelentkezési határidő: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1076897
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi pénzügyi partnerünk számára keresünk több csoportba is új munkatársakat határozatlan idejű munkavégzésre az alábbi pozíciókba:

Feladatok

  • Üzleti specifikációk készítése, egyeztetése

  • Tesztelési feladatok koordinálása

  • A rendszerből lekérdezések, riportok, státuszok készítése

  • Szakmai kapcsolattartás külső fejlesztőkkel

  • Banki rendszerek fejlesztésében való részvétel, illetve a rendszerek informatikai támogatása (hibajavítás, adatkarbantartás)

  • Kapcsolattartás az üzleti és az IT területekkel

  • Help Desk munkájának támogatása, segítségnyújtás

  • Ügyletekkel kapcsolatban felmerülő esetleges problémák kezelése
  • Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • Minimum 1-2 éves rendszerszervezői gyakorlat

  • MSSQL, ORACLE (PL/SQL), adatbázis ismeretek (adatbázis tervezés, kezelés, lekérdezés)

  • Projektvezetési, szoftver fejlesztési és tesztelési módszertanok ismerete

  • Előnyök

  • WEB technológiák és JAVA technológia ismerete

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

  • Minősítési módszertanok és minősítő rendszerek ismerete

  • Agilis módszertanok ismerete

  • Amit ajánlunk

  • Karrierlehetőség

  • Emberközpontú, barátságos munkakörnyezet

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió