www.cvonline.hu

Rendszerszervező (Budapest)

  • A hirdetés 838 napja lejárt

Pénzintézet új munkatársat keres az alábbi pozícióra:

 Rendszerszervező

(Budapest)

Az új munkatárs feladatai:

  • adattárházra épülő informatikai megoldások tervezése, fejlesztése,
  • üzleti/felhasználói egyeztetések, melyek alapján adatpiacok, riportok készítése,
  • adatbetöltések szervezése, fejlesztése, tesztelése,
  • adattárház napi üzem hatékonyságának növelése.

A pályázóval szembeni elvárások:

  • felsőfokú informatikai vagy gazdasági végzettség,
  • több éves Oracle környezetben szerzett szakmai tapasztalat,
  • gyakorlatban is alkalmazott adatbázis modellezési, fejlesztési ismeretek,
  • SQL, PL/SQL tapasztalat, Oracle technológia ismerete,
  • banküzem gazdasági/hitelezési ismeretek,
  • analitikus szemléletmód, jó kommunikációs képesség,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • proaktív, kezdeményező személyiség.

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • banki környezetben szerzett tapasztalat,
  • Apex, Oracle Warehouse Builder, Designer ismerete,
  • ETL eszközök használatában szerzett gyakorlat.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi címre, a levél tárgyában a megpályázni kívánt pozíció pontos megnevezésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő