www.cvonline.hu
Rendszerszervező (Budapest)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.06.03.
Jelentkezési határidő: 2016.06.08.
Hirdetés azonosító: 1026556
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Egyedi szoftverfejlesztés és üzemeltetés területén elismert magyar tulajdonú partnerünk csapatába keresünk
RENDSZERSZERVEZŐ munkatársat.
A cég a legnagyobb központi államigazgatási szerv IT rendszerelemzési/ tervezési és fejlesztési feladatait látja el.
Dinamikusan fejlődnek, több magyarországi kirendeltséggel rendelkeznek. (Budapest; Eger)

Feladatok:
- megrendelői igények felmérése és dokumentálása
- részvétel logikai és fizikai rendszerterv elkészítésében
- részvétel a programtervezési, tesztelési, programdokumentálási munkafázisokban
- részvétel a meglévő rendszerek karbantartási és support feladatainak ellátásában
- munkakörhöz kapcsolódó eseti feladatok ellátása

Követelmények
Elvárások:
- szakirányú felsőfokú végzettség
- SQL alapismeretek
- adatmodellezéssel kapcsolatos ismeretek
- min. 2 év rendszerszervezői gyakorlat
- rendszerszintű gondolkodás
- rugalmasság, terhelhetőség, konstruktív hozzáállás
- önálló és csapatmunka végzésére alkalmas, motivált személyiség

Előnyök:
- Oracle Designer ismerete
- programozói gyakorlat
- projekt tapasztalat

Amit a cég kínál:
- stabil, hosszú távú karrierlehetőség
- versenyképes jövedelem
- széleskörűen választható juttatási csomag (cafeteria, utazási támogatás)
- folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
- szakmailag jól felkészült, együttműködő és összatartó csapat
- jól megközelíthető, kellemes hangulatú iroda

Kategória
IT / Informatika
Régió