www.cvonline.hu

Rendszerszervező (Banki pénzügyi területre) (B67RSB)

  • A hirdetés 170 napja lejárt

Rendszerszervező (Banki, pénzügyi területre)

Partnercégünk egy stabil háttérrel rendelkező magyar tulajdonú szoftverfejlesztő cég. Fő tevékenységük egyedi igények alapján fejlesztett pénzügyi szoftverek szállítása- elsősorban hitelminősítés és kockázatelemzés terültén.

Pozíció azonosító: B67RSB
Munkavégzés helye: Budapest – II. Kerület

Feladatok

  • Üzleti igény felmérése, megértése
  • Ügyfelekkel való egyeztetés és kapcsolattartás
  • Rendszerspecifikáció elkészítése
  • Részvétel a kapcsolódó dokumentáció elkészítésében
  • Rendszer tesztek megtervezése és végrehajtása
  • Rendszer verziókkal kapcsolatos tesztelési feladatok koordinálása

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett min. 2 év tapasztalat
  • Banki, pénzügyi háttér
  • Felsőfokú végzettség, gazdasági területen
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Rendszerszemlélet gondolkodás
  • Jó problémamegoldó és szervező készség

Előny

  • Gazdaságinformatikus végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Tesztelési módszertanok ismerete

Amit kínál a cég:

  • Stabil háttér
  • Fejlődési lehetőség senior kollégák mellett
  • Nívós projektek
  • Családias, kellemes légkör

Helyek II. kerület
Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő