www.cvonline.hu

Rendszerszervező (Bank szektor)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1001416
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

banki IT rendszerszervező (angol nyelvtudással)

Feladatkör, felelősségek:

• Interfészek szakmai felülvizsgálata, igényspecifikációk és struktúrák validálása

•IFX mapping folyamat teljeskörű végrehajtása, üzleti megértés

•későbbi feladat: szekvencia diagrammok interfész funkcionális validálása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• 1-2 év rendszerszervező tapasztalat,

•banki rendszerek és folyamatok alapvető ismerete,

• Magas szintű angol és magyar IT dokumentációk hibátlan megértése,

•Képesség csapatmunkára valamint önálló munkavégzésre

• XSD, XML tervezés készség szinten (SimpleType, ComplexType, Element)

•affinitás XMLSpy, GDrive önálló tanulására

• Word, Excel ismeretek

• tanulási hajlandóság

Előnyt jelent:

• IFX, vagy más (banki) adatszabvány ismerete, SOA governance tapasztalat

• XMLSpy, GDrive készségszintű ismerete

• Többszereplős projektben szerzett tapasztalat

Nyelvtudás:

szakmai angol nyelvtudás, magyar nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk teljes körű számítástechnikai szolgáltatást nyújt egy jól prosperáló magyar bankcsoport részére, melynek keretében az elmúlt években több banki informatikai projektet szállított sikeresen.

Jelenleg a régió egyik legnagyobb,leginnovatívabb banki IT projektjén dolgozik, erre keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió