www.cvonline.hu

Rendszerszervező (BAB80)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon XI. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Rendszerszervező

Partnerünk egy olyan IT tanácsadással és szolgáltatásokkal foglakozó cég, akik megoldásaikat a legmodernebb technológiák alkalmazásával fejlesztik, s ezzel nagyban hozzájárulnak ügyfeleik sikerességéhez. Jelenleg Rendszerszervező munkatársat keresünk számukra.

Pozíció azonosító: BAB80
Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • A fejlesztendő szoftver kapcsán az ügyfél igények felmérése, a probléma/domain/üzleti modell pontos megismerése, szükség esetén az ügyfél elképzeléseinek pontosítása
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyféllel és a fejlesztőkkel, információáramlás biztosítása az érdekelt felek között, ügyfél problémák/igények/kérdéseinek kezelése, fejlesztői oldalról felmerő kérdések tisztázása, hiányzó információk/adatok beszerzése
  • Szükség esetén (létező szoftver bővítés) a létező szoftverrendszer megismerése (futó szoftver próbálgatása, dokumentációk, személyes konzultáció a szoftvert ismerőkkel, adatbázis tanulmányozás)
  • Az igények alapján az elkészítendő szoftver/funkció logikai szintű tervezése (funkcionális tervezés, folyamatok tervezése, képernyőtervek/UI tervezés)
  • A fejlesztők számára a feladatok kiírása/specifikálása, a fejlesztési eredmények ellenőrzése, a fejlesztés koordinálása
  • Részvétel a tesztelésben és az átadásban
  • Dokumentálás (előfordulhat: igényjegyzék, követelmény specifikáció, képernyőtervek (drótvázak), logikai rendszerterv, teszt terv és jegyzőkönyv, felhasználói kézikönyv, üzemeltetési dokumentáció)

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség, pozitív ügyfélkapcsolat fenntartásához szükséges soft skill-ek
  • Jó stressz tűrő készség
  • Analitikus gondolkodási készség
  • Szoftverfejlesztési, informatikai ismeretek (relációs adatbázisok, objektumorientált programozás, web alkalmazások, fejlesztési módszertanok, csoportmunkát segítő eszközök)
  • Java technológiai stack ismerete előny
  • Szoftver fejlesztési tapasztalat előny

Egyéb információ

  • Változatos projektek
  • Stabil háttér
  • Kellemes és családias légkör
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Versenyképes jövedelem

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű