Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Rendszerszervezési szakértő

Feladatok:

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Értékpapírszámla vezető rendszert érintő fejlesztési feladatok tervezése, adminisztrálása, tesztelése.
  • A fejlesztési feladatok tervezése során felmért követelmények alapján IT feladat specifikáció készítése.
  • A fejlesztési feladatok tesztelésének menedzsmentje, tesztelési forgatókönyv és jegyzőkönyv készítése.
  • Kapcsolattartás az üzleti megrendelőkkel, IT társterületekkel, felhasználókkal valamint a szállítókkal.
  • Éles üzemi hibák, problémák feltárásának támogatása.

Követelmények

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Szakmai középfokú angol nyelvismeret
  • Pénzügyi rendszerekhez kapcsolódó üzleti és rendszerszervezői ismeret
  • Oracle adatbázis lekérdezésekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Magas szintű elemzői és problémamegoldó készség
  • Kommunikációs készség és együttműködési képesség

Előnyt jelent

  • CLAVIS értékpapír számlavezető rendszer ismerete
  • Pénzügyi szektorban, hitelintézetnél szerzett munkatapasztalat

Jelentkezési határidő: 2015. október 27.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson ide!

Akit keresünk:

Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő