Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Rendszerszervezési szakértő

Feladatok:

OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres

 Feladatok:

  • elektronikus csatornák rendszereinek szervezése,
  • funkcionális specifikációk készítése,
  • fejlesztések átvétele a szállítóktól,
  • hibakeresésben való részvétel,
  • rendszerszervezői tesztek végrehajtása,
  • élesítés támogatása,
  • üzleti területekkel és külső szállítókkal való kapcsolat tartás.

Elvárások:

  • informatikai felsőfokú végzettség,
  • minimum angol középfokú nyelvvizsga, tárgyalási szintű beszédkészség,
  • JAVA fejlesztői környezetben való jártasság,
  • Oracle adatbázis kezelő ismeret / PL/SQL gyakorlati alkalmazás szintű ismeret,
  • jó kommunikációs készség,
  • csapatjátékos,
  • önálló, precíz munkavégzésre képes,
  • hosszú távú megoldásra törekszik,
  • tanulásra, továbbképzésre nyitott.

Előnyt jelent:

  • agilis fejlesztési módszertan ismerete,
  • automatizált rendszertesztekben szerzett gyakorlat,
  • orosz nyelvismeret,
  • egy-két éves szakirányú gyakorlat.

Jelentkezési határidő: 2015. június 26.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Akit keresünk:

Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő