Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Rendszerszervezési szakértő

Feladatok:

Az OTP Bank

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Bevezetés alatt lévő kereskedési rendszer implementálása, gondozása, tesztelése, hibakeresés
  • Leánybankok társterületeivel együttműködés
  • Üzemeltetők támogatása
  • az elkészült fejlesztések megfelelő szintű dokumentálása,
  • a tesztelésekben való közreműködés (felhasználói tesztek támogatása, tesztelés, integrált tesztekben való részvétel),
  • kapcsolattartás IT társterületekkel és felhasználókkal valamint a szállítóval,
  • információ szolgáltatás biztosítása, jelentések, riportok készítése.

Követelmények

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Szakmai középfokú angol nyelvismeret
  • Magas szintű elemzői és problémamegoldó készség
  • Kommunikációs készség és együttműködési képesség
  • Unix (linux) architektúra magas szintű ismerete
  • Shell-ek programozása, web technológiák ismerete
  • Hálózati software komponensek használata
  • Virtualizálási technológiák ismerte

Előnyt jelent

  • Pénzügyi szektorban, hitelintézetnél szerzett munkatapasztalat
  • Programozási gyakorlat 4GL nyelvben, osztott architektúrán (preferált J2EE és SQL)
  • Hálózati kommunikáció elemzésében szerzet tapasztalat (hálózati hibakeresés, log elemzés)

Jelentkezési határidő: 2015. május 22.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson ide!

Akit keresünk:

Kategória IT / Informatika, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő