www.cvonline.hu

Rendszerszervezési szakértő

  • A hirdetés 988 napja lejárt

Az OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Java alapú banki Treasury rendszerek körüli fejlesztések kivitelezése, tesztelése, hibakeresés,
  • az elkészült fejlesztések megfelelő szintű dokumentálása,
  • a specifikáció alapján az elkészült rendszertervek véleményezése,
  • a tesztelésekben való közreműködés (felhasználói tesztek támogatása, tesztelés, integrált tesztekben való részvétel),
  • kapcsolattartás IT társterületekkel és felhasználókkal,
  • információ szolgáltatás biztosítása, jelentések, riportok készítése.

Követelmények:

  • felsőfokú informatikai szakirányú végzettség,
  • Java (JUnit, SOAP, JMS, Log4j); JIRA; SVN; Ant; Jenkins; Eclipse; Linux; Bash; SQL ismeretek,
  • jó szó- és írásbeli kommunikációs készség,
  • gyors gondolkodás, rugalmasság,
  • alkalmazkodó képesség.

Előnyt jelent:

  • középszintű angol nyelvtudás
  • Webservices, iText, Jsch, Jasper

Jelentkezési határidő: 2015. március 30.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő