www.cvonline.hu

Rendszerszervezési szakértő

  • Az állásajánlat lejárt.

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben
  • kapcsolattartás az üzleti területtel, valamint a külső és belső fejlesztőkkel, illetve az egyes projektek koordinálása
  • üzleti specifikációk egyeztetése
  • a rendszerspecifikációk illesztése az IT architektúra követelményekhez
  • a keletkező dokumentumok minőségbiztosítása
  • a rendszertesztek megtervezése és végrehajtása
  • rendszer verziókkal kapcsolatos tesztelési feladatok koordinálása

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • CRM rendszerek ismerete
  • projektvezetési, szoftverfejlesztési és tesztelési módszertanok ismerete
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • rendszerszemléletű gondolkodás
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés
  • jó elemző és problémamegoldó készség, precizitás, önállóság

Előny:

  • banki, pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • WEB technológiák és JAVA technológia ismerete
  • ORACLE (PL/SQL) adatbázis ismeretek (adatbázis tervezés, kezelés, lekérdezés)

Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 21.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a Jelentkezés gombra!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest