www.cvonline.hu

Rendszerszervezési szakértő

  • A hirdetés 229 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Értékpapírszámla vezető rendszert érintő fejlesztési feladatok tervezése, adminisztrálása, tesztelése.
  • A fejlesztési feladatok tervezése során felmért követelmények alapján IT feladat specifikáció készítése.
  • A fejlesztési feladatok tesztelésének menedzsmentje, tesztelési forgatókönyv és jegyzőkönyv készítése.
  • Kapcsolattartás az üzleti megrendelőkkel, IT társterületekkel, felhasználókkal valamint a szállítókkal.
  • Éles üzemi hibák, problémák feltárásának támogatása.

Követelmények

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Szakmai középfokú angol nyelvismeret
  • Pénzügyi rendszerekhez kapcsolódó üzleti és rendszerszervezői ismeret
  • Oracle adatbázis lekérdezésekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Magas szintű elemzői és problémamegoldó készség
  • Kommunikációs készség és együttműködési képesség

Előnyt jelent

  • CLAVIS értékpapír számlavezető rendszer ismerete
  • Pénzügyi szektorban, hitelintézetnél szerzett munkatapasztalat

Jelentkezési határidő: 2016. június 5.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson  a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő