Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Rendszerszervezési szakértő

Feladatok:

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Rendszerszervezés,
  • Üzleti területekkel és külső szállítókkal való kapcsolattartás,
  • Projektmunkában történő önálló részvétel,
  • Innovatív IT megoldások technikai ismeretanyagának megosztása munkatársak körében,
  • IT specifikációk készítése és/vagy minősítése,
  • Fejlesztések átvétele a szállítóktól,
  • Tesztelés,
  • Hibakeresésben való részvétel

Követelmények

  • Informatikai felsőfokú végzettség,
  • Minimum angol középfokú nyelvvizsga, tárgyalási szintű beszédkészség,
  • JAVA fejlesztői környezetben való jártasság,
  • Oracle adatbázis kezelő / PL/SQL alapfokú ismeret,
  • Innovatív IT megoldások ismerete, illetve megismerésükre való törekvés,
  • Jó kommunikációs és koordinációs készség,
  • Önálló, pontos munkavégzés,
  • Határidők betartása,
  • Tanulásra, továbbképzésre való törekvés,
  • Ismeretek átadására vonatkozó képesség,
  • Közösségben végzett, legalább 2 éves szakmai gyakorlat,
  • Egy műszakos, teljes munkaidőben történő munkavégzés

Előnyt jelent

  • Második idegen nyelv ismerete

Jelentkezési határidő: 2015. december 16.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a "Jelentkezés" gombra

Akit keresünk:

Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő