www.cvonline.hu

Rendszerszervezési junior szakértő (ATM)

  • A hirdetés 637 napja lejárt

OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársakat keres

Feladatok:

  • Rendszerszervezési feladatok ellátása,
  • Specifikációk készítése, tesztelési, élesítési feladatok ellátása,
  • Üzemeltetési területtel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (informatikai) végzettség (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • HTML, CSS és XML technológiák ismerete,
  • Windows rendszeradminisztrátori ismeretek,
  • Hálózati ismeretek,
  • Szoftvertesztelési ismeretek,
  • Oracle adatbázisok ismerete,
  • PL/SQL programozási ismeretek,

Előnyt jelent:

  • Banki környezetben szerzett munkatapasztalat,
  • ATM, Base24 rendszerismeret,
  • NDC protokoll ismerete,
  • XFS ismerete,
  • IIS7 adminisztrátori ismeretek,
  • JAVA technológiák ismerete,
  • Shell script-ek írásában szerzett munkatapasztalat,
  • MS Office termékek használatának ismerete,
  • C++ és C#-ban szerzett programozási tapasztalat,
  • VBScript nyelv ismerete (Windows Scripting Host),
  • MS SQL (T-SQL) nyelv ismerete,
  • Unix ismeretek (Solaris),
  • Apache (tomcat) és Glassfish adminisztrátori ismeretek.

Jelentkezési határidő: 2015. június 26.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson ide!

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő