www.cvonline.hu
Rendszerprogramozó (z/VM, z/VSE) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 836950
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Ügyfélközpontú, ISO-nak és ITIL-nek megfelelő z / VM és z/VSE rendszerüzem biztosítása (támogatás, testreszabás, paraméterezés)
  • Aktív részvétel a rendszer standarok és a VM/VSE, illetve a megfelelő ISV szoftver termékek release menedzsmentjének fejlesztésében, bevezetésében és karbantartásában. Ez magában foglalja a szoftverek és javítások rendelését, különböző szcenáriók tesztelését és eljárások átvételét az ügyfélkörnyezetben.
  • Technikai project (tranzíció és transzformáció) és presales támogatás
  • Disaster Recovery teszttevékenység támogatása
  • Technikai koncepciók elkészítése a Service Delivery Management-tel együttműködésben
  • Ügyfélspecifikus dokumentáció karbantartása (üzemeltetési kézikönyv az ügyfél számára)
  • Csoportos konferenciahívásokban való részvétel
  • VM/VSE üzemeltetés második szintű támogatása
  • z/VM, z/VSE, Storage DASD/Tape, Network és Automatizálás/Monitoring második szintű támogatása
  • Működési változtatások/rendszerparaméterekhez igazítás
  • Működési változtatások /igazítások a termelésben

Elvárások

  • z/VM és z/VSE rendszerek és alrendszereik üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Storage hardver z/VM és z/VSE alatti kezelésének jó ismerete
  • Mainframe hardver és szoftver termékek ismerete (IBM és más forgalmazók)

  • Projektmenedzsment tapasztalat

  • Incident/Change/Problem ITIL folyamatok jó ismerete

  • Csapatszellem

  • Legalább középfokú német és/vagy angol nyelvtudás

  • Készenléti műszakokban való részvétel, akár munkaidőn túl

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat

  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81403

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió