www.cvonline.hu

RENDSZERMÉRNÖK

  • A hirdetés 590 napja lejárt

Az Itron Inc. a villamossági, gáz, víz- és hőmennyiség méréstechnikai üzletágazat piacvezető vállalata. A vállalatcsoport mérőeszközök és a mérőeszközökre épülő mérési rendszerek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Termékeinkkel és kapcsolódó szolgáltatásainkkal biztosítjuk a fogyasztók, valamint a gáz-, víz-, hő- és áramszolgáltató vállalatok közötti elszámoláshoz szükséges méréseket, illetve mérési adatokat. Partnereink között megtalálható a világ összes vezető nemzeti és multinacionális energiaszolgáltató vállalata, akikkel az együttműködés a nemzetközi verseny keretei között egyaránt jelent kihívást és nagy felelősséget munkánk végzése során.

A gödöllői Ganz Mérőgyár Kft, az amerikai Itron közép-európai központja, felelős a közép-európai országok piacainak teljes körű kiszolgálásáért.

A gödöllői

Ganz Mérőgyár Kft.

munkatársat keres a Systems and Solutions Delivery csapatába, mérési rendszereinek támogatására.

Feladatkör:

  • Tervezés, implementáció és üzemeltetés támogatás a mérési rendszereinkkel kapcsolatban (Smart mérési rendszerek, előrefizetős mérési rendszerek, Automatikus távleolvasó és adatgyűjtő, valamint adatpublikációs rendszerek).
  • A mérési rendszerekkel és környezetükkel kapcsolatos incidensek kezelése, Salesforce használata.
  • Oktatások tartása az ügyfeleink részére.
  • Nagyvállalati ügyfeleknek Windows Server 2003/2008/2012 szolgáltatások infrastruktúrájának biztosítása és karbantartása.
  • Microsoft SQL és Oracle adatbázis szerverek karbantartása.
  • Web szerverek karbantartása.
  • Mentési rendszerek karbantartása.
  • Munkavégzés pontos adminisztrációja.
  • Fejlesztő és konzulens munkatársak, ügyfelek támogatása, szakmai konzultáció biztosítása nemzetközi résztvevőkkel együttműködve.
  • Részvétel informatikai biztonsági auditokon.
  • Részvétel projekt munkákban saját felelősségkörökkel, a határidők betartásával.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 2 év tapasztalat Windows Server 2008 vagy újabb környezetben
  • Windows hálózati infrastruktúra ismeretek
  • Informatikai biztonság alapismeretek
  • Alapvető tapasztalat az Active Directory szolgáltatások területén
  • Web szerver technológiák ismerete, főleg IIS környezetben
  • Jártasság szkript írásban
  • Virtualizációs technológiák ismerete: pl. Vmware ESX, Hyper-V, Virtualbox
  • Mentési és visszaállítási technikák ismerete
  • Hajlandóság akár többnapos vidéki vagy külföldi utazásra a tréningek vagy projektek időigénye függvényében
  • Alapvető adatbázis kezelési ismeretek
  • Jó probléma megoldó képesség, empatikus személyiség
  • Képesség önálló és csapatmunkára egyaránt

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat informatikai rendszerek üzemeltetésében nagyvállalati környezetben
  • MCP vizsgák vagy/és egyéb IT vizsgák megléte
  • IT Projekt tapasztalatok
  • Hibaelhárítási ismeretek
  • Programozási és adatbázis kezelési alapismeretek
  • Mérési rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Az angol nyelv mellett más idegen nyelvek ismerete

Amit ajánlunk:

  • VERSENYKÉPES FIZETÉS
  • SZÉLESKÖRŰ CAFETÉRIA
  • CÉGAUTÓHASZNÁLAT
  • NEMZETKÖZI MUNKAKÖRNYEZET
  • FOLYAMATOS SZAKMAI FEJLŐDÉSI LEHETŐSÉG
  • KIHÍVÁST JELENTŐ FELADATOK, ÚJ TECHNOLÓGIÁK MEGISMERÉSE
  • KULTURÁLT MUNKAKÖRNYEZET

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát kérjük az alábbi e-mail címre eljuttatni.

Ganz Mérőgyár Kft, Humán Erőforrás Igazgatóság

vagy látogasson el az alábbiakban az Itron Carreer oldalára, regisztráljon és küldje el jelentkezését az Application Engineer II. pozícióra (Job No: 1501608).

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol