www.cvonline.hu

Rendszermérnök

  • A hirdetés 720 napja lejárt

Magyar IT outsourcing partnerünk részére keresünk MS rendszermérnököt. A munkavégzés helye Budapesten, a IX. kerületben található. Partnerünk kisvállalkozásoktól kezdve nagyvállalati környezetig üzemeltet különféle komplexitású IT rendszereket magyar és külföldi ügyfelei részére.

Feladatok

  • Új szerver megoldások tervezése, implementálása (40%)
  • Ügyfél igények felmérése (30%)
  • Saját rendszer fejlesztése (20%)
  • Esetenként a saját rendszerekben előforduló hiba elhárítása (max. 10%)

Elvárt tapasztalat

  • MS szerver termékek magabiztos ismerete (AD, Exchange)
  • Szerver oldali hardver ismeretek
  • Virtualizációs, cluster tapasztalat
  • Tapasztalat kiszolgáló megoldások tervezésében
  • Angol nyelvtudás, jó fellépés

Amit nyújtunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai képzések
  • Változatos, de ugyanakkor felelősségteljes munkalehetőség

Várjuk önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címen.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő