www.cvonline.hu
Rendszermérnök
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.31.
Jelentkezési határidő: 2015.03.26.
Hirdetés azonosító: 916261
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi tulajdonú partnercégünkhöz keresünk megfelelő jelöltet az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok

  • Tomcat-alapú webalkalmazással kapcsolatos üzemeltetési és integrációs feladatokban való részvétel

  • Kismértékben fejlesztésekkel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Elvárások

  • Java-fejlesztői tapasztalat, linuxos környezetben

  • Legalább 1 év Debian GNU/Linux környezetben szerzett üzemeltetési tapasztalat

  • Shell-scriptelési ismeretek

  • Termékfejlesztési tapasztalat (nyílt forrású ingyenes szoftver is lehet)

  • Az Internet legfontosabb protokolljainak ismerete (pl. TCP, HTTP, SMTP)

  • Önállóság és gyors tanulás

  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • Előnyök

  • Befejezett vagy előrehaladott felsőfokú tanulmányok

  • Összetett, több nyelven (pl. Java és Python) írt alkalmazás fejlesztésében szerzett tapasztalat

  • IT-biztonsági ismeretek, biztonságcentrikus programozás

  • Egyéb programozási nyelvek ismerete (SQL, Python, perl, racket stb.)

  • Vállalati IT-technológiák ismerete: LDAP, RAID, zfs, SAS stb.

  • Haladó Linux-adminisztrációs ismeretek

  • Nyílt forrású fejlesztésben szerzett tapasztalat

  • Német és/vagy francia nyelvtudás

  • Amit ajánlunk

  • Változatos és érdekes projektek kutatási és fejlesztési területen, nemzetközi környezetben

  • Rugalmas munkaidő

  • Cafeteria csomag

  • Ingyenes nyelvórák (angol, német, francia)

  • Családias, jó hangulatú, fiatal csapat

  • Utazási lehetőség Nyugat-Európába és Észak-Amerikába

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió