www.cvonline.hu

Rendszermérnök

  • A hirdetés 882 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

munkatársat keres

 Oracle VM, Oracle Linux, Oracle Fusion Middleware (OFM) üzemeltető és Oracle adatbázis adminisztrátor pozícióba

Feladatok:

  • Az OFM üzemeltető feladata a rendszerkörnyezetek és az azokra telepített OFM alkalmazások és az ezekre épülő egyedi fejlesztésű alkalmazások üzemeltetése, folyamatos működésük biztosítása.
  • A pozíció magába foglalja az Oracle SOA, illetve ezen belül kiemelten az Oracle Service Bus és az Oracle Weblogic Server komponensek, az Oracle HTTP Server elemek, az Oracle Fusion Middleware Infrastructure szoftverek karbantartási, felügyeleti, betöltési és egyéb kapcsolódó támogatási feladatainak elvégzését (incidens kezelés támogatása, rendszerfrissítések kezelése),
  • valamint az ezekre épített egyedi fejlesztésű alkalmazások által igényelt üzemeltetési munkák elvégzése. Szintén a munkakörhöz tartozik az alkalmazás rétegbe telepített egyéb szoftverek üzemeltetése.

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Szakirányú felsőfokú képesítés
  • Oracle VM virtualizációs technológia ismerete
  • Oracle Linux operációs rendszer ismerete
  • Oracle Fusion Middleware (Weblogic alapú és ehhez kapcsolódó http server: WL, OSB, SOA, OHS) kompetenciák;

        - Oracle HTTP Server (Webtier 11g)

        - Oracle Weblogic Server (10g/11g/12c)

        - Oracle SOA Suite 11g, Oracle Service Bus

  • Oracle adatbázis adminisztráció ismerete
  • Oracle Cloud Control eszköz használat,üzemeltetői gyakorlat
  • MS Office 2010 (Outlook, Excel, Word)
  • Kiváló írásbeli kommunikációs képesség
  • Magas szintű dokumentálási képesség, alaposság és pontosság
  • Nyelvtudás: angol középfok (IT szakmai)
  • Csapatmunka, nyitottság, együttműködési készség, terhelhetőség.

Előny:

  • Komplex Oracle alkalmazás infrastruktúra alapú rendszerek szerzett legalább 2 év gyakorlat
  • Oracle ZFS Storage Appliance ismerete

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Vonzó juttatási csomag (cafeteria, étkezési hozzájárulás)
  • Biztos vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezési határidő: 2014. október 26.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő