www.cvonline.hu

Rendszermérnök

  • A hirdetés 1015 napja lejárt

Szakértői feladatokat ellátó gazdasági társaság

keres

munkatársat

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Linux alapú szerver infrastruktúra napi üzemeltetésében való közreműködés, naplók ellenőrzése, elemezése,
  • Üzemeltetett rendszerek továbbfejlesztésével kapcsolatos javaslatok kidolgozása
  • Szerver oldali rendszergazdai teendők támogatása – szerverek  és web kiszolgálók, rendszerfelügyelet, mentések, stb.
  • IT infrastruktúrafejlesztési projektek műszaki tervezésében való részvétel, architektúra méretezési feladatok ellátása, hálózattervezés
  • Dokumentációk elkészítése, naprakészen tartása
  • Alkalmazásfejlesztési projektekben való szakértői munka

Elvárások:

  • Linux operációs rendszer - adminisztrálási ismeretek
  • RHEV virtualizációs technológiában való jártasság
  • Linux tűzfal és proxy (Netfilter/ IPtables) kezelési tapasztalat
  • VPN (open VPN, ipsec) technológiák ismerete
  • Script nyelv(ek) ismerete
  • Apache web kiszolgálás konfigurálási, üzemeltetési tapasztalat
  • Gyakorlati tapasztalat IT infrastruktúrafejlesztési projektekben
  • Adatbázis architektúrákban való jártasság (PostgreSQL, MySQL, MSSQL)
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magas szintű dokumentálási képesség, alaposság és pontosság
  • Csapatmunka, nyitottság, együttműködési készség, terhelhetőség

Napi munkaidő: teljes munkaidő

Szerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés

Az önéletrajzokat magyar nyelven, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő