www.cvonline.hu

Rendszermérnök

  • A hirdetés 713 napja lejárt

Gyorsan tanulsz? Ambiciózus vagy? Szeretnél a legmodernebb technológiai újításokkal foglalkozni, hosszú távú, biztos munkakörnyezetben?

kollégákat keresünk
piacvezető partnerünk részére.

Feladatok:

• Virtualizációs infrastruktúra, HW környezet kialakítása,
• Virtualizációs szoftverek integrációja, tesztelése, támogatása,
• VMware, OpenStack szoftver komponensek szupportja,
• Szakmai konferenciákon, fórumokon való részvétel, előadások tartása.

Elvárások:

Főiskolai vagy egyetemi IT területen szerzett diploma,
• VMware, OpenStack virtualizációs ismeretek,
• Linux server, Windows server adminisztrációs ismeretek,
• Script nyelvek ismerete,
• Erős hálózati ismeretek,
• Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!
• Kommunikációképes angol nyelvtudás elengedhetetlen,
• Tanulási hajlandóság.

Amit ajánlunk:

• Hosszú távú, stabil munkahely,
• Nemzetközi projektek, szakmai fejlődési, előrelépési lehetőségek,
• Innovatív technológiák,
• Rugalmas munkaidő, barátságos, közvetlen kollégák,
• Nyelvi és szakmai képzések,
• Versenyképes juttatási csomag.

Munkavégzés helye:

• Budapest, frekventált részén.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő