www.cvonline.hu
Rendszermérnök
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.04.
Jelentkezési határidő: 2014.08.09.
Hirdetés azonosító: 821166
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Magyar tulajdonú partnercégünk számára, - mely 2003. óta van jelen a piacon elsősorban üzletileg kritikus rendszerek (integrált banki rendszerek, postai technológiai rendszer) és adattárház megoldások fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozik -, az alábbi munkakörbe keresünk szakképzett kollégát:

pozícióba.

Feladatok:

  • IT architektúra tervezése és üzemeltetése
  • Szerverek telepítése konfigurálása, üzemeltetése
  • Fejlesztői környezetek kialakítása
  • Szerver oldali mentésekkel, tűzfalakkal kapcsolatos feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnöki / informatikai végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Min. 4-5 éves szakmai tapasztalat az adott területen
  • Microsoft Windows alapú operációs rendszerek mély ismerete
  • Nagyvállalati környezetben szerzett alkalmazás üzemeltetési ismeretek
  • IT infrastruktúra, Active Directory átfogó ismerete
  • Szerver virtualizációban történő jártasság (VMware, Hyper-V)
  • Szerverméretezési, HW követelmények meghatározásában, tervezésében gyakorlat
  • Informatikai angol nyelv ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség, struktúrált, rendszerszemléletű gondolkodásmód

Előnyök:

  • MCSE, MCSA minősétések
  • Mentési rendszerek ismerete
  • Hálózati ismeretek, tűzfalak, route-olási szabályok
  • Linux ismeret
  • ITIL ismeret
  • Microsoft SQL szerver, Microsoft Sharepoint szerver, Microsoft Project szerver

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Modern irodai környezet, jól megközelíthető helyen
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkajogviszony

Kategória
IT / Informatika
Régió