www.cvonline.hu

Rendszermérnök

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 812141

Ügyfelünk, a hazai hálózatfejlesztési, üzemeltetési piaci egyik meghatározó alakja új, kollégát keres

Feladatok:
  • új hálózatok tervezése, építése, majd dokumentálása
  • meglévő hálózatok üzemeltetés, technikai támogatása, felmerülő hibák elhárítása
  • új módszerek és technológiák bevezetése tanácsadás, terméktámogatás
Elvárások:
  • CCNA és CCNP minősítés
  • minimum 2 év tapasztalat switching és routing feladatok ellátásában
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • felsőfokú műszaki végzettség
  • fejlett elemző, problémamegoldó és együttműködő készség,
  • rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • MCSE-MCSA vagy MCITP minősítés
  • egyéb Cisco minősítések
  • további gyártói minősítések hálózati területről (Cisco, HP, DELL)
  • üzemeltetési módszerek ismerete
Amit kínálunk:
  • Amit Ügyfelünk kínál:
  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési- és karrierlehetőség,
  • jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai referenciákkal bővített, fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre

Kategória
IT / Informatika
Régió