www.cvonline.hu
Rendszermérnök
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.04.
Jelentkezési határidő: 2014.08.10.
Hirdetés azonosító: 810691
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnerünk számára keresünk új munkatársat, hosszú távú budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Ügyfélre szabott megoldások kidolgozása
  • File Service koncepciók fejlesztése Microsoft és NetApp platformokon
  • Tenderekre nyers koncepciók készítése
  • Ügyféllel és belső egységekkel folyamatos egyeztetés
  • A kidolgozott tervek megvalósítása, migrációk és üzemeltetési átadás

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség vagy annak megfelelő releváns szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • File service terület, termékek és koncepciók alapos ismerete (SAN/NAS, NetApp)
  • SMB, CIFS, DFS, WINS, AD, DNS, NTFS alapos ismerete
  • Microsoft Windows Server technológiák ismerete
  • Hálózati ismeretek
  • Jó csapatjátékos
  • Proaktív, megoldásokra törekvő attitűd

Előnyt jelent

  • ITIL folyamatok ismerete
  • Német nyelvtudás
  • Szkriptelési tapasztalat (Batch, Perl, PowerShell)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén
  • Karrier lehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Fiatal és dinamikus csapat

Kategória
IT / Informatika
Régió