www.cvonline.hu

Rendszermérnök

  • A hirdetés 1245 napja lejárt

Magyar tulajdonú, évek óta stabilan növekedő partnerünk csapatába keresünk Rendszermérnököket.

Fő feladatok:

  • Webes rendszerek rendszerüzemeltetői, és részben alkalmazásüzemeltetői feladatainak ellátása, támogatása.
  • Infrastruktúra fejlesztési, illetve alkalmazás bevezetési projektek specifikálásában való részvétel, projektek üzemeltetés oldali felügyelete

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Minimum 3 év üzemeltetői tapasztalat
  • Microsoft Windows Server 2008 R2, Active Directory, IIS üzemeltetési szintű ismerete
  • Hálózati, routing, tűzfal technológiai ismeretek
  • DNS, HTTP, SSL technológiák és megoldások nagyvállalati szintű, alapos ismerete
  • Angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban

Előny:

  • Szerver- és teljesítmény monitoring valamint terheléstesztelési ismeretek, Microsoft System Center Operations Manager ismerete előny
  • Terheléselosztási és failover megoldások ismerete előny
  • Windows szkript nyelv és alapvető SQL ismeretek előny
  • Változáskezelési folyamat ismerete előny
  • ITIL, MOF üzemeltetési módszertanok ismerete, ITIL Foundation vizsga előny
  • CCNA, MCSE vagy MCITP minősítés előny

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes, fix jövedelem
  • folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési lehetőség,
  • jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat.