www.cvonline.hu

Rendszermérnök

Régió: Fejér

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.01.
Jelentkezési határidő: 2017.11.24.
Hirdetés azonosító: 1205250

Műszaki szakoktató munkakörbe keresünk munkatársat egy fejér megyei multinacionális autóipari partnerünkhöz. A vállalat kiemelkedő juttatási csomagot kínál leendő munkatársa számára.

Feladatok:
- Munkavállalók oktatásának, továbbképzésének megszervezése
- Oktatási anyagok összeállítása, frissítése

- A termelésben dolgozó kollégák munkájának támogatása alkalmazások fejlesztésével
- A termelésben felbukkanó rendszerhibák megszűntetésének támogatása

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Kommunikáció képes angol nyelvtudás
- 1 – 2 év Tréneri munkakörben szerzett tapasztalat

Éves bruttó juttatási csomag: 4.900.000 Ft-tól.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.