www.cvonline.hu

Rendszermérnök

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.17.
Jelentkezési határidő: 2017.09.15.
Hirdetés azonosító: 1161673
lejárt

Rendszermérnöki pozícióba vár szakembert távközléssel, IT biztonsággal foglalkozó magyar, magántulajdonban lévő informatikai partnercégünk, aki ügyfelei számára nyújt egyedi, testreszabott megoldásokat, szolgáltatásaikkal elismerést szerezve a hazai piacon.

A leendő kolléga feladatai:
Teljes infrastuktúra üzemeltetése, karbantartása, fejlesztése
Szerverek, alkalmazások, egyéb eszközök virtualizált és fizikai környezetben való üzemeltetése
Hibajegyek kezelése
Ügyfelek távoli/személyes támogatása

Szükséges tudás, tapasztalat:
HW/SW tudás
Komplex rendszerek üzemeltetése
Windows magabiztos ismerete és némi Linux környezetben szerzett tapasztalat
Ms technológiák ismerete (pl.: DNS, DHCP, terminál,- file szerver, Exchange, Active Directory)
Adatbázis (SQL)
Mentési rendszerek ismerete (pl.: Symantec Backup)
Virtualizációs technológiák ismerete (Vmware, Hyper-V/Citrix)
Hálózati ismeretek
Vékonykliens
Felsőfokú informatikai/műszaki végzettség (előny)
 + B kategóriás jogosítvány

Amit a cég kínál:
Családias, támogató légkör
Változatos, komplex feladatok
Lehetőség kereskedői folyamatokban való részvételre

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül, vagy keresse a szaktanácsadónkat a megadott telefonszámon.