www.cvonline.hu

Rendszermérnök

Hozzáadva: 2017.05.24.
Hirdetés azonosító: 1097026

Országos hálózattal rendelkező szolgáltató partnerünk számára keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Microsoft Active Directory infrastruktúra üzemeltetése
  • Microsoft Exchange 2010, 2013 üzemeltetése
  • Szerver oldali operációs rendszerek üzemeltetése (Windows 2008 R2, 2012 R2)
  • Fejlesztőkkel, üzemeltetőkkel (desktop, központi infrastruktúra, hálózat), gyártókkal és beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Tesztelési és élesítési folyamatok támogatása
  • Dokumentációkezelés
  • Készenlét ellátása

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • MS SQL üzemeltetési ismeretek, DNS, DHCP ismeretek
  • 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete (főként írás/olvasás)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos fellépés, komplex problémák átlátása, megoldása
  • Iparági trendek ismerete
  • Terhelhetőség, jó stressztűrő képesség

Juttatások:
  • Hosszú távú lehetőség, azonnali kezdéssel
  • Céges mobiltelefon és laptop
  • Versenyképes juttatási csomag

Előnyök:
  • Rights Managements Services, VMvare vizualizációs környezet, adatbázis kezelő rendszerek (Oracle, SQL), Red Hat Linux, Skype for Business ismerete

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben felkeltette álláslehetőségünk érdeklődését, kérem küldje el fényképpel ellátott, bérigénnyel megjelölt önéletrajzát!

Kategória
IT / Informatika
Régió