www.cvonline.hu
VT Plastic Gyártó Kft.
Minőségirányítási rendszermérnök

Cégünk nagy ipari múlttal rendelkező, a mai gazdasági helyzetben is stabil alapokon
nyugvó, hosszú távú tervekkel rendelkező vállalat, mely autóipari termékek és más ipari
szférából származó műanyagalkatrészek gyártásával foglalkozik. Profilunk magába
foglalja az esztétikai, valamint technikai alkatrészek gyártását, festését és szerelését is.
Ha szeretne egy stabil, fejlődő cég csapatába tartozni küldje el pályázatát!

Cégünk nagy ipari múlttal rendelkező, a mai gazdasági helyzetben is stabil alapokon nyugvó, hosszú távú tervekkel rendelkező vállalat, mely autóipari termékek és más ipari szférából származó műanyagalkatrészek gyártásával foglalkozik. Profilunk magába foglalja az esztétikai, valamint technikai alkatrészek gyártását, festését és szerelését is.
Az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár, Berényi út 72-100.

Feladatkör:

  • Az ISO/TS 16949:2010/MSZ EN ISO 9001:2009, MSZ EN ISO 14001:2005, BS OHSAS 18001 :2007, MSZ EN ISO 50001:2012  szabványok  követelményeinek megfelelő irányítási rendszerekhez szükséges folyamatok létrehozásának, bevezetésének, fenntartásának koordinálása a irányítási rendszer vezető irányítása mellett.
  • A rendszer működésével kapcsolatos operatív feladatok ellátása.

Számunkra a megfelelő jelölt rendelkezik az alábbi képességekkel, készségekkel:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • felhasználószintű számítógépes ismeret
  • dinamikus, felelősségteljes munkavégzés jellemzi
  • angol nyelvtudás (erős alapfok)

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • autóipari követelmények ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai –és személyes fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat, minimális szervezeti hierarchia, remek munkahelyi légkör
  • Kedvező juttatási csomag, caferéria (Erzsébet utalvány, SZÉP kártya)
  • Szakmai és nyelvi képzés támogatása
  • Lakhatási támogatás

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát (munkakör megjelölésével) az alábbi e-mail címre várjuk.

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő