www.cvonline.hu

Rendszermérnök

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1031846

Országos hálózattal rendelkező szolgáltató partnerünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • IPT és vezetékes telefónia üzemeltetésében való közreműködés,
  • Contact Center üzemeltetésében való közreműködés,
  • fax szerver üzemeltetésében való közreműködés,
  • részvétel üzemeltetési és üzemeltetés-fejlesztési projektekben,
  • alkalmanként vidéki telephelyre ellátogatás,
  • felettes felé riportálás.
  • Cisco hálózatüzemeltetés,

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség,
  • angol nyelv ismerete (főként írás/olvasás),
  • Cisco router, switch, tűzfal, wi-fi technológiák ismerete.
  • minimum 3 év releváns tapasztalat,
  • rugalmasság, komplex gondolkodásmód, jó priorizálási készség,
  • iparági trendek ismerete,
  • magabiztos számítógép használat,
  • B kategóriás jogosítvány.

Juttatások:
  • Hosszú távú lehetőség,
  • céges mobiltelefon és laptop,
  • versenyképes juttatás,
  • stabil háttér.

Előnyök:
  • Felsőfokú angol nyelvtudás,
  • Cisco CCNA vagy CCNP vizsga,

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben úgy gondolja, hogy a fentiekben említett elvárásoknak teljes mértékben megfelel, kérjük csatoltan küldje el bérigény megjelölésével önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
IT / Informatika
Régió