www.cvonline.hu

RENDSZERMÉRNÖK

  • A hirdetés 503 napja lejárt

munkatársat keresünk

Az ITRON Inc. a világ egyik vezető technológiai vállalata a villamosenergia-, gáz- és vízmérő készülékek, kommunikációs technológiák, adatgyűjtő és feldolgozó szoftverek fejlesztésében, szállításában és szakmai informatikai szolgáltatások nyújtásában. Cégünk közel 8000 közmű szolgáltató vállalatot szolgál ki termékeivel és szolgáltatásaival világszerte.

A Ganz Mérőgyár Kft az ITRON Inc. magyarországi leányvállalata Software & Services üzletágába, Solutions Delivery csapatának bővítésére keres Informatikus kollégát a közép-európai régió mérési informatikai rendszereinek megvalósítására, üzemeltetésére és támogatására.

FELADATOK:

  • Mérési informatikai rendszereink tervezése, implementációja és üzemeltetése
  • Rendszerintegrációs feladatok specifikálása, megoldások kidolgozása ügyfeleink igényeinek megfelelően
  • Vállalatunk kereskedelmi tevékenységének műszaki támogatása
  • Üzemeltetési és támogatási tevékenységek eljárásainak folyamatos javítása

A fenti feladatokra alkalmazott informatikus kolléga a nemzetközi Solutions Delivery csapat helyi tagjaként a csapat többi tagjával szoros együttműködésben látja el feladatait, felel az Itron magas szintű technológiáinak és eljárásainak helyi átültetéséért és alkalmazásáért.

SZÜKSÉGES SZAKMAI ISMERETEK:

  • Windows szerver alapú hálózati infrastruktúra ismerete
  • TCP/IP hálózati ismeretek
  • Microsoft SQL és Oracle adatbázis szerverek karbantartása
  • PL/SQL ismeret
  • IIS szolgáltatások ismerete
  • Virtualizációs technológiák ismerete

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Képesség önálló és csapatmunkára egyaránt
  • Rugalmasság vidéki vagy külföldi utazásra

ELŐNYT JELENT:

  • Iparági gyakorlat
  • Nagyvállalati informatikai környezetben szerzett gyakorlat
  • ITIL ismeretek, vizsga
  • Projekt menedzsment tapasztalatok, vizsga

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális háttér, nemzetközi munkakörnyezet, angol nyelvhasználat
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Kihívást jelentő feladatok, új technológiák megismerése
  • Hosszú távú munkalehetőség

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, motivációs levelét, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát kérjük a lenti e-mail címre eljuttatni,

vagy a Jelentkezés gombra kattintva az Itron Karrier oldalán regisztráljon és itt küldje el pályázatát az Application Engineer II. pozícióra (Job No: 1501608).

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar, Angol