www.cvonline.hu

Rendszermérnök (webkiszolgáló infrastruktúra üzemeltető)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 809073

Ügyfelünk, a hazai szoftverfejlesztési és hálózatfejlesztési piaci egyik meghatározó alakja új, dinamikus kollégát keres Rendszermérnök (webkiszolgáló infrastruktúra üzemeltető) pozícióba.

Feladatok:
  • Webes rendszerek rendszerüzemeltetői, és részben alkalmazásüzemeltetői feladatainak ellátása éstámogatása
  • Infrastruktúra fejlesztési, illetve alkalmazás bevezetési projektekben való részvétel, projektek üzemeltetés oldali felügyelete
  • webes applikációk működéshez köthető hibakeresése, kezelés, azok átadása a fejlesztők felé
  • Release management, deploy feladatok és tanúsítványok kezelése, együttműködés a fejlesztőkkel
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum három év üzemeltetői tapasztalat
  • Microsoft Windows Server 2008 R2, Active Directory
  • Windows szkriptnyelv és alapvető SQL ismeretek
  • Hálózati, routing, tűzfal technológiai ismeretek
  • DNS, HTTP, SSL technológiák és megoldások nagyvállalati szintű, alapos ismerete
  • PKI infrastruktúra alapos ismerete
  • Nagy rendelkezésre állású webfarm működési elveinek ismerete (load balancer, frontend, backend, adatbázisok)
  • Fejlett probléma megoldási és együttműködő készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (alapfeltétel)
Előny:
  • Szerver- és teljesítmény monitoring valamint terheléstesztelési ismeretek, Microsoft System Center Operations Manager ismerete
  • Terheléselosztási és failover megoldások ismerete
  • Változáskezelési folyamat ismerete
  • ITIL, MOF üzemeltetési módszertanok ismerete, ITIL Foundation vizsga
  • CCNA, MCSE vagy MCITP minősítés
  • MSSQL 2008R2 mélyebb ismerete a problémák feltárásához
  • Web támogató szintű tudás dotnet, xml, webconfig területen, hibakeresés és deploy támogatáshoz
Amit kínálunk:
  • Amit Ügyfelünk kínál:
  • versenyképes fix jövedelem
  • folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési lehetőség,
  • jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai referenciákkal bővített, fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió