Rendszermérnök webes rendszerek és alkalmazások üzemeltetésére

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.03.15.

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk a hazai informatikai piac egyik kiemelkedő szereplője, tevékenysége széles területet fed le. Kihelyezett csapatukba keresünk rendszermérnököt webes rendszerek és alkalmazások üzemeltetésére.

Feladatok:

- Webes rendszerek rendszerüzemeltetői és alkalmazásüzemeltetői feladatainak ellátása, támogatása
- Infrastruktúra fejlesztési, illetve alkalmazás bevezetési projektek specifikálásában való részvétel, projektek üzemeltetés oldali felügyelete
- Logok webes applikációk működéshez köthető hibakeresése, kezelése, hibakeresési eredmények „csomag” szintű átadása a fejlesztők felé
- Release management, deploy feladatok és tanúsítványok kezelése, együttműködés a fejlesztőkkel

Elvárások:

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Minimum három év üzemeltetői tapasztalat (ebből valamennyi preferáltan webes renszerek és alkalmazások területén)
- Microsoft Windows Server 2008 R2, 2012, Active Directory ismeretek
- Legalább középfokú angol nyelvtudás
- Windows szkriptnyelv és alapvető SQL ismeretek
- Nagy rendelkezésre állású webfarm működési elveinek ismerete (load ballancer, frontend, backend, adatbázisok)
- Rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

- Versenyképes fix jövedelem
- Folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési lehetőség
- Jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő