Rendszermérnök - webes rendszerek és alkalmazások üzemeltetésére

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2014.12.16.
Hirdetés azonosító: 818341

Ügyfelünk a hazai informatikai piac egyik kiemelkedő szereplője, tevékenysége széles területet fed le: alkalmazásfejlesztést, vállalatirányítási és vezetői információs rendszerek bevezetését, különféle alkalmazások és rendszerek integrációját, hálózatfejlesztést, üzemeltetést, IT biztonsági megoldások bevezetését és informatikai eszközök disztribúcióját. Ügyfelükhöz kihelyezett rendszermérnököt keresnek.

Feladatok:

- Webes rendszerek rendszerüzemeltetői és alkalmazásüzemeltetői feladatainak ellátása, támogatása
- Infrastruktúra fejlesztési, illetve alkalmazás bevezetési projektek specifikálásában való részvétel, projektek üzemeltetés oldali felügyelete
- Logok webes applikációk működéshez köthető hibakeresése, kezelése, hibakeresési eredmények „csomag” szintű átadása a fejlesztők felé
- Release management, deploy feladatok és tanúsítványok kezelése, együttműködés a fejlesztőkkel

Elvárások:

- Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
- Minimum három év üzemeltetői tapasztalat
- Microsoft Windows Server 2008 R2, Active Directory ismeretek
- Legalább középfokú angol nyelvtudás
- Windows szkriptnyelv és alapvető SQL ismeretek
- Nagy rendelkezésre állású webfarm működési elveinek ismerete (load ballancer, frontend, backend, adatbázisok)
- Rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

- Versenyképes fix jövedelem
- Folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési lehetőség
- Jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a