www.cvonline.hu

Rendszermérnök (webalkalmazás üzemeltető)

  • A hirdetés 1391 napja lejárt
51401-Rendszermérnök (webalkalmazás üzemeltető)Link megjelenítése">

A magyarországi informatikai piac egyik meghatározó szereplője részére keresünk budapesti munkavégzéssel

Rendszermérnök

munkatársat.

Feladatok:
  • Webalkalmazás rendszer-, és részben alkalmazásüzemeltetői feladatok ellátása, támogatása;
  • Alkalmazás bevezetési projektek specifikálásában való részvétel;
  • Projektek üzemeltetés oldali felügyelete, koordinálása.
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség;
  • Minimum három év üzemeltetői tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • DNS, HTTP, SSL technológiák és megoldások nagyvállalati szintű, alapos ismerete;
  • Microsoft Windows Server 2008 R2, Active Directory, IIS üzemeltetési szintű ismerete;
  • Fejlett probléma-megoldási- és együttműködő készség;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Stressztűrő képesség;
  • Rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés;
  • Igényes, precíz dokumentálási készségek;
  • Ügyfelorientáltság, önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség;
  • B kategóriás jogosítvány.
Előnyt jelent:
  • Alapvető hálózati, routing, tűzfal ismeretek, alkalmazás proxy technológia, Microsoft Threat Management Gateway ismeret;
  • Microsoft Sharepoint 2010 infrastruktúra és alkalmazás üzemeltetői ismeret;
  • Szerver- és teljesítmény monitoring valamint terheléstesztelési ismeretek, Microsoft System Center Operations Manager ismerete;
  • Terheléselosztási és failover megoldások ismerete;
  • Windows szkriptnyelv és alapvető SQL ismeretek;
  • Változáskezelési folyamatok és verziókezelő rendszer koncepciók ismerete;
  • ITIL, MOF üzemeltetési módszertanok ismerete, ITIL Foundation vizsga;
  • MCSE vagy MCITP minősítés.
Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a fizetési igényt is tartalmazó motivációs levéllel együtt, hivatkozással a 51.401-es referenciaszámra az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika