www.cvonline.hu

RENDSZERMÉRNÖK (Termékelemzés és fejlesztés)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 1198851

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Rendszer szintű termékanalízis elvégzése, az eredmények dokumentálása
  • Követelménydokumentáció kezelés
  • Mérési környezet fejlesztése, dokumentációja
  • Kiértékelési módszerek fejlesztése
  • Nemzetközi multidiszciplináris termékfejlesztői csapatban való részvétel
  • Szakterületekkel való egyeztetés

Elvárások

  • Legalább BSc. szintű villamos-, rendszer- vagy mechatronikai-mérnöki végzettség
  • 3+ év szakmai tapasztalat
  • Tapasztalat elektronikai/mechatronikai termékanalízisben
  • Gyakorlat laboratóriumi műszerek alkalmazásában
  • Mágneses elven működő szenzorok, eszközök ismerte
  • Kitartó, precíz munkavégzés
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Járműiparban szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Programozási ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: RENDSZERMÉRNÖK (Termékelemzés és fejlesztés), Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678