www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.09.21.
Hirdetés azonosító: 1028740

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
A megbízónk egy Magyar tulajdonú, nemzetközi expanzió alatt álló szoftverfejlesztő cég.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

RENDSZERMÉRNÖK - SZOFTVERINTEGRÁCIÓ (KF16-15)

Feladatok:
  • A cég által fejlesztett és 3rd party szoftver komponensek beállításainak tervezése
  • Infrastrukturális környezet tervezése és méretezése
  • Projektekben telepítési, beállítási és finomhangolási feladatok ellátása
  • Tesztelés tervezésében és végrehajtásában való részvétel
  • A leszállított rendszer 3rd level támogatása
  • Rendszer-dokumentációk /Műszaki dokumentációk készítése, ellenőrzése
  • Prototipizálás presales és megvalósítási célokra

Elvárások
  • Alapos Windows Server/UNIX ismeretek
  • IP hálózati technológiák ismerete
  • SQL ismeretek
  • 3-6 éves szakirányú munkatapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Folyamatos törekvés az új szakmai ismeretek elsajátítására
  • Erős dokumentációs képesség
  • Ügyfélközpontúság, önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
Előny
  • Dokumentumok digitális feldolgozásában szerzett tapasztalat
  • Terméktámogatásban vagy üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Active Directory funkcionális ismerete
  • Log elemzési ismeretek
  • Valamilyen JAVAs alkalmazás szerver ismerete
  • PKI ismeret
  • Bármilyen dokumentumkezelő rendszer ismeret
  • Valamelyik script nyelv ismerete
Kezdés: Azonnal
Juttatás: Versenyképes
Jogviszony: teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezzen online angol nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Fejes Katalin, E-mail cím megjelenítése, +36.30.512.0990

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió