www.cvonline.hu

Rendszermérnök (Sun/Oracle, HP, Dell technológiák)

  • A hirdetés 946 napja lejárt

Megbízónk, egy kiemelkedően sikeres magyar tulajdonú informatikai vállalat számára rendszermérnök munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • rendszer támogatási feladatok ellátása ügyeleti rendszerben,
  • hibafelderítésben és eszkalációban való közreműködés,
  • operációs rendszer telepítése, hangolása (Solaris, Linux),
  • számítógépes architektúrák (szerver, tároló) implementációja,
  • folyamatos szakmai fejlődés, oktatásokon való részvétel, vizsgák elvégzése.

 Iskolai végzettség:

  • szakmai felsőfokú (főiskola vagy egyetem).

Szakmai elvárások:

  • Linux operációs rendszer ismerete,
  • számítógépes architektúrák általános ismerete,
  • Előnyök (de nem elvárás):

               - Solaris operációs rendszer ismerete,
               - Sun/Oracle szerverek és tárolók ismerete,
               - HP szerverek és tárolók ismerete,
               - Dell szerverek és tárolók ismerete,
               - szerver virtualizációs technológiák ismerete (Solaris és Linux környezetben),
               - üzemeltetési vagy támogatói tapasztalat vállalati szerverek és tárolók környezetben
                 (Sun/Oracle, HP vagy Dell környezetben).

Egyéb elvárások:

  • angol nyelvtudás (legalább középfok, írásban és szóban is),
  • új technológiák iránti fogékonyság,
  • az új ismeretek gyors és hatékony elsajátítása,
  • megbízhatóság, precizitás,
  • ügyfélorientált munkavégzés,
  • jó kommunikációs képesség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • dinamikus szakmai fejlődési lehetőség,
  • fiatalos, lendületes csapat,
  • változatos, sokrétű munka,
  • legújabb IT technológiák használata és megismerése (nagyvállalati környezetben).

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre!