www.cvonline.hu
Rendszermérnök (Sharepoint) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 789637
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Rendszer design, rendszer architektúrák   készítése és optimalizálása MS Sharepoint fókusszal

 - Migráció szcenáriók fejlesztése és a   jelenlegi IT architektúrák optimalizálása MS Sharepoint fókusszal

 - A megvalósíthatóság és a költségbecslések   technikai elemzése és független értékelése MS Sharepoint fókusszal

 - Részvétel az ajánlatok előkészítésében

 - Technikai konzultáció a projekt menedzserrel   és az ügyfelekkel

Elvárások

 - IT végzettség, MS Sharepoint oklevél

 - Magas fokú ismeretek és tapasztalat 2010/2013   Foundation, SharePoint 2010/13 Standard és SharePoint 2010 Enterprise   területén, MS-certifikációt beleértve

 - Tapasztalat szoftverfejlesztő platformokkal   és Microsoft SCCM-el rendelkező munkaállomásokkal

 - SharePoint Designer 2010/2013 ismerete

 - Microsoft technológiák ismerete, úgy mint Windows   Server, Active Directory, TMG/UAG, MS-Exchange, MS-Office és MS-SQL Server

 - Powershell szkriptelés és automatizáció   ismerete

 - Migráció szcenáriók ismerete és azokban   szerzett tapasztalat

 - Középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 80364

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen