www.cvonline.hu

Rendszermérnök (presales)

  • A hirdetés 769 napja lejárt

Ügyfelünk Magyarország egyik vezető informatikai cége, akik egyedülállóan széleskörű IT szolgáltatásokat nyújtanak. Több mint 25 éves fennállásukkal jelentős tapasztalatra tettek szert, amely biztosítja számukra a folyamatos növekedést és a stabil hátteret. Legyen Ön is részese a folyamatos sikereknek és jelentkezzen

pozícióba.

Feladatok

  • Ügyfél igények feltérképezése, igénygenerálás, az értékesítő munatársak támogatása,
  • ajánlatok műszaki tartalmának kidolgozása,
  • megrendelt projektek lebonyolítása,
  • ügyfelekhez szállított rendszerek szakmai támogatása (kliens rendszerek, hálózatok, kiszolgálók/tárolók/mentés stb.),
  • disztribútorokkal, ügyfelekkel való kapcsolattartás, szoros együttműködés a kiemelt ügyfélmenedzserekkel.

Elvárások

  • Minimum középfokú informatikai végzettség,
  • informatikai rendszerek alapos ismerete,
  • aktív angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • jó problémamegoldó készség,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • ügyfél központúság,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit megbízónk kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • stabil nagyvállalati háttér,
  • versenyképes kompenzációs csomag.

Munkavégzés helye: Debrecen vagy Veszprém

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol