www.cvonline.hu
Rendszermérnök Linux területre (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 719659
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • - Egyedi vállalati rendszerek építése RedHat Linux környezetben
  • - Midleware-ek konfigurációja az üzleti igények szerint
  • - Egyedi megoldások tervezése, és implementálása
  • - Fejlesztések tesztelése, Dokumentáció-készítés
  • - Együttműködés a csapat többi tagjával

Elvárások

  • - 3-5 év tapasztalat enterprise környezetben
  • - Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • - RedHat Linux mély ismerete
  • - JAVA alkalmazás serverek konfigurációs ismerete
  • - Tapasztalat LDAP serverek területén
  • - SQL lekérdező nyelv ismerete
  • - Tanulási hajlandóság
  • - Analitikus gondolkodásmód

Előny

  • - Német nyelvtudás
  • - RHCSA certificate
  • - Scriptelési tapasztalat (bash, perl)

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes   szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79570

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió