www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 915483
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Autóiparban tevékenykedő nemzetközi megbízónk Budapesti fejlesztő központjába keresünk jelöltet a következő pozícióba:

RENDSZERMÉRNÖK (KF14-58)

Feladatok
  • Kormányrendszer biztonsági koncepciójának kidolgozásában való részvétel
  • Mechatronikus rendszerek biztonsági analízisének készítése és karbantartása (FMEA, FTA, FMEDA)
  • Tesztelési tevékenységek támogatása
Elvárások
  • Villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség (MSc.)
  • Szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Legalább középfokú angolnyelv-tudás
Előny
  • Beágyazott rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Biztonságkritikus rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Biztonsági analízis módszerek ismerete
Személyiség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Precíz munkavégzés
  • Rugalmasság
Ajánlatunk
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Sikeres és gyorsan növekedő vállalat
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió