www.cvonline.hu

Jól ismert, magyar gyógyszergyártó partnerünk

 IT csapatába

 rendszermérnök

 (HF 9-6455)

 munkatársat keres

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, informatikai végzettség
  • Windows szerverek üzemeltetésében szerzett több éves tapasztalat
  • Legalább 4-5 éves releváns szakmai tapasztalat (minimum 80-90 gépes, Microsoft szerveres környezetben)
  • Informatikai hálózati ismeretek
  • Microsoft Windows 2000/2003/2008 szerverkörnyezet (AD, DNS, DHCP, IIS, Cluster, TS) szakértői szintű ismerete
  • Microsoft Exchange ismerete
  • Virtualizációs ismeretek (VMWare, Hyper-V)
  • Levelezési protokollok (POP3, IMAP) és operációs rendszerek (Windows XP/7) üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Feladatok:

  • A vállalati helyi fizikai hálózat és aktív hálózati eszközök folyamatos működésének biztosítása
  • Szerverüzemeltetés
  • Projektek keretében rendszerek telepítése, konfigurálása, beüzemelése
  • Együttműködés IT projektekben
  • Alkalmazás szerverüzemeltetés
  • Hálózat üzemeltetés
  • Szerverek telepítése, beüzemelése
  • Fájl szerverüzemeltetés
  • Levelezésszolgáltatás MS Exchange
  • Webes levelező felület szolgáltatása és üzemeltetése
  • Web szolgáltatások menedzsmentje
  • Felhasználó menedzsment
  • Adatmentés, archiválás
  • Vírusvédelem
  • Monitoring
  • Részvétel tervezési feladatokban, üzemeltetési javaslatok kidolgozása
  • A feladatok pontos dokumentálása

Előnyök:

  • Microsoft szakvizsgák megléte előny

Amit kínálunk:

  • Komplex, kihívást jelentő szakmai feladatok
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Szakmai támogatás és tudásbázis a munkavégzéshez

A munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Kezdés:  azonnal

A jelentkezés módja: Szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével „HF 9-6455”-es referenciaszám és pozíció feltüntetésével az alábbi címre várjuk.