www.cvonline.hu
Rendszermérnök gyakornok (Referenciaszám:PJ2827)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.02.27.
Jelentkezési határidő: 2016.03.04.
Hirdetés azonosító: 803457
lejárt

XIII. kerületi multinacionális partnerünkhöz keresünk gyakornokot az alábbi pozícióba:

Rendszermérnök gyakornok

Feladatok:
- Rendszerfelügyeleti feladatokban és support tevékenységekben való részvétel
- Rendszermérnökök munkájának adminisztratív támogatása
- Részvétel az oktatásokban és pre-sales tevékenységekben

Elvárások:
- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony a gyakorlat teljes időtartama alatt
- Legalább 12 hónapos gyakorlati idő vállalása, heti minimum 30 órában
- Angol nyelvismeret legalább társalgási szinten
- - IT ismeretek: WinServer 2008-12; Virtalizáció (alap); Hálózati ismeretek (alap); AD ismeretek; Adatbázis megoldások

Előny:
Fejlesztési ismeretek: Visual Studio; PowerShell

Amit kínálunk:
- Tapasztalatszerzés egy multinacionális vállalatnál nemzetközi környezetben
- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör
- Fejlődési lehetőség
- Versenyképes javadalmazás

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.