www.cvonline.hu
Rendszermérnök (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 852809
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Harmadik szintű támogatást nyújt az operációs csoport számára
  • Problémamegoldás, technikai vezetés hálózatos projektekben
  • Készenlét ellátása
  • Hálózati design, dokumentáció készítése
  • Konzultáció az ügyfelekkel

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Hálózati képesítések megléte (CCNA, CCNP)
  • Min. 3 év hálózatüzemeltetésben eltöltött idő, hálózattervezésben való részvétel, projektmunkában való részvétel
  • CCNP, CCDP, CCNA-DC ismeretek
  • Az alábbiak előnyt jelentenek: Checkpoint CCSA/CCSE, Juniper ScreenOS JNCIS, Loadbalancer F5, Cisco NEXUS, MPLS, Brocade, illetve RHCT
  • Windows, Linux, Microsoft Office, Visio, Cisco, Checkpoint, Juniper, F5, ADVA, Brocade ismeretek
  • Középszintű angol nyelvtudás, német előnyt jelent
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Önállóság, kezdeményezőkészség, rugalmasság
  • Szakmai eltökéltség
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség; csapatjátékos, erős tanulásra való hajlam, proaktivitás

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81721

PROFIL

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Debrecen