www.cvonline.hu
Rendszermérnök (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 810645
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - ICT rendszerek logikai és technikai tervének elkészítése és   implementálása, az elvi tanulmányoktól a részletesen kidolgozott tervezetig, a kiépítés lépéseit is magában foglalóan.

 - Szoftverfejlesztési területen a szoftver architektúra   megtervezése és kommunikálása.

 - Technikai vezetés és tanácsadás nyújtása a stratégiai   döntéshozataltól a projekttervezés és végrehajtás szintjéig.

 - Szervezeti elkötelezettség megszerzése a magas szintű   infrastruktúra tervekhez, valamint olyan projektek kezdeményezése és a bennük való közreműködés, amelyek célja, hogy értékeljék az ilyen tervek megvalósítását szolgáló technológiákat és módszereket

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség műszaki/IT területen

 - Több éves munkatapasztalat integrált rendszerek működtetésében

 - Jegykezelő és monitorozó eszközök ismerete

 - Alapvető ismeretek MS környezetben

 - Előny: FAX/SMS, LDAP, AD, Lotus Domino, MS Exchange tapasztalat

- Alapvető rendszerfejlesztési megoldások és fejlesztésekben való jártasság

 - Operációs rendszerek (pl. Linux, Windows), hardverek, hálózatok (pl. TCP/IP Protokoll), mail szerverek, illetve IT biztonság ismerete

 - ITIL folyamatok ismerete

 - Rendszer szemlélet, erős proaktivitás és problémamegoldó képesség

 - Középszintű angol nyelvtudás

  Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

  - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

  - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80774

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen